Tipy pro pacienty

PŘÍJEM NOVÉHO PACIENTA – REGISTRACE

V případě, že si přejete stát se naším pacientem, zavolejte na naši recepci ( tel.: 222 300 777) a dohodněte si nejvíce vyhovující termín u jednoho z našich lékařů, kteří registrují nové pacienty. Při ztížené možnosti telefonického dovolání můžete využít e-mailovu adresu: recepce@stomat.cz. Prosím nezapomeňte uvést svůj tel. kontakt, na který Vám naše recepce zavolá. Seznam lékařů je uveden v nabídce “O nás”. Nezapomeňte si s sebou vzít průkazku Vašeho zdravotního pojištění a občanský průkaz. Na tuto první návštěvu není bezpodmínečně nutné mít zdravotní dokumentaci a další vyšetření od bývalého ošetřujícího. Je ale nutné mít sebou seznam léků, které pravidelně užíváte a sdělit všechna (závažná) onemocnění se kterými jste se léčil(a) či léčíte.

OP RTG nebo CBCT SNÍMEK

Když Vás lékař odeslal na naše pracoviště na zhotovení RTG – snímku, vezměte si prosím písemný požadavek a svoji průkazku zdravotního pojištění. Pracoviště zubního RTG se nachází v Praze 9, v budově Clinicum a.s., Sokolovská 304 (Vysočanská nemocnice) ve třetím patře, první dveře po levé straně. Tel: 222 300 779.

Na výkon se neobjednává.

OŠETŘOVÁNÍ DĚTSKÝCH PACIENTŮ – REGISTRACE

V naší společnosti ošetřujeme (registrujeme) dětské pacienty v tom případě, když alespoň jeden ze zákonných zástupců je naším zaregistrovaným pacientem a chodí pravidelně na preventivní kontroly.

OŠETŘENÍ BEZ STRACHU A BOLESTI

Nabízíme ošetření pomocí inhalačního plynu, toto ošetření je účinné a bezpečné a zbavuje strachu a úzkosti z ošetření. Více v nabídce “Ošetření bez strachu a bez bolesti”.

Pracovní doba

Pondělí 7:30-16:00
Úterý 7:30-16:00
Středa 7:30-16:00
Čtvrtek 7:30-16:00
Pátek 7:30-14:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Dne 24.7.2020, v Praze

Vážení klienti,

Na základě nařízení MZČR Vás žádáme, abyste dodržovali kompletní zakrytí dýchacích cest po celou dobu pobytu na našich klinikách včetně pravidelné dezinfekce rukou.
Děkujeme za pochopení

Czech Dental Holding